Produkty spożywcze pod kątem konkretnej potrzeby i oczekiwań klienta

W naszym inwestycyjnym portfolio znajdują się wyselekcjonowane produkty o najwyższym standardzie,
oferowane na rynek krajowy i na export.

Inwestycje w nowe technologie

Nowoczesne technologie to jeden z najbardziej obiecujących biznesów. Sektor nowych technologii to nie tylko wynalazki związane ze smartfonami, tabletami. Są to wszelkie zaawansowane rozwiązania techniczne i naukowe, które mają zastosowanie w praktyce.

Dynamiczny rozwój branży IT w Polsce

Perspektywy dla IT związane są z ciągle dość niskim nasyceniem usługami IT, co idzie w parze z postępującą transformacją cyfrową.

Oleje tłoczone na zimno

Instytut Żywności i Żywienia zaleca w nowej Piramidzie Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej wyższe spożycie tłuszczów roślinnych. Oleje tłoczone na zimno stają się coraz bardziej popularne. Posiadają wiele pozytywnych właściwości. Dostarczają wartości odżywcze i mogą być elementem zdrowej diety.

Produkty spożywcze

Produkty spożywcze zaliczane do grupy wyrobów codziennego spożycia, przeznaczone dla całej rodziny. Rynek nie pozostaje obojętny na nowe trendy w żywieniu, wliczając w to tzw. Superfoods, żywność niskokaloryczną, nieprzetworzoną i wyłącznie organiczną

Suplementy diety

Jednym z efektów rosnącej świadomości społecznej w dziedzinie suplementacji jest systematyczny wzrost wartości i rozwój rynku suplementów diety.